Výměna a vrácení zboží

 


Vrácené zboží musí být nenošené, kompletní a v originálním obalu. Balíček doporučujeme pojistit na hodnotu zboží. Zboží nám nezasílejte na dobírku, tyto balíčky nepřijímáme.

Snadno a levně můžete vrátit prostřednictvím Zásilkovny. Kód pro odeslání vám bude odeslán po zaevidování vratky.
Na místě nic neplatíte, my Vám následně z peněz za vrácené zboží odečteme 45,- Kč (podání z ČR), 65,- Kč (podání ze Slovenska).
Tento způsob můžete využít, i když jste balík od nás obdrželi od jiného přepravce.

V případě, že požadujete výměnu zboží, je potřeba vytvořit novou objednávku.

Pokud požadujete vrácení peněz, vrátíme peníze na účet, který uvedete ve formuláři pro vrácení zboží. Pokud jste platili přes PayPal, vrátíme peníze zpět na Váš paypalový účet. Na vrácení peněz máme 14 dnů, ale ve většině případů vracíme ihned po obdržení balíčku. Vracíme zpět celou Vámi zaplacenou částku včetně poštovného.

VRÁCENÍ NEKOMPLETNÍ ZÁSILKY:

Pokud jste si objednali více položek a chcete vrátit pouze část z nich, vrátíme Vám na účet pouze částku odpovídající hodnotě zboží. Cenu poštovného v tomto případě nevracíme.

V případě, že jste objednali nad 2000,- Kč s dopravou zdarma a po vrácení části objednávky klesne hodnota objednávky pod 2000,- Kč, cena dopravy bude doúčtována při dobropisování vráceného zboží.

V případě jakýchkoliv dotazů na vrácení zboží nás můžete kontaktovat ZDE.

ZBOŽÍ ZAKOUPENÉ V KAMENNÉ PRODEJNĚ:

Nenošené zboží zakoupené v kamenné prodejně lze do 14 dnů od nákupu vyměnit nebo vrátit - peníze vracíme formou poukazu na další nákup. Boty nesmí vykazovat sebemenší známky nošení a musí být v původním obalu.

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.